Dom Aktualności

Międzynarodowe Targi Obróbki Drewna, LLC

Orzecznictwo
Chiny KAMA INTERNATIONAL INDUSTRY LIMITED Certyfikaty
Opinie klientów
Współpracujemy ze sobą od ponad 5 lat i wierzymy, że w najbliższej przyszłości będzie można współpracować znacznie więcej, wszystko zależy od doskonałej i wydajnej obsługi firmy Kama oraz wysokiej jakości produktów.

—— Wendy

Kama ha sido nuestro proveedor por varios años, hasta ahora hemos tenido muy buena experiencecia con ellos, servicio muy profesional y mercancías de buena calidad.

—— Fernando

Consideramos que es una muy buena empresa, hemos estado cooperando por varios años ya, tienen muy buen servicio y buena calidad y envios en tiempo.

—— Ana

Im Online Czat teraz
firma Aktualności
Międzynarodowe Targi Obróbki Drewna, LLC
najnowsze wiadomości o firmie Międzynarodowe Targi Obróbki Drewna, LLC

Międzynarodowe Targi Obróbki Drewna, LLC, które odbędą się w dniach 25-28 sierpnia 2020 w Georgia World Congress Center w Atlancie w stanie Georgia.
Międzynarodowe Targi Obróbki Drewna® to jedne z największych na świecie targów branży meblarskiej, stolarki architektonicznej, niestandardowej i ogólnej.IWF spełnia również potrzeby inżynieryjnego produktu drzewnego, kompozytów, substytutu drewna, wyposażenia wystawowego i sklepowego, produkcji tworzyw sztucznych, podłóg, powierzchni i laminowania oraz przemysłu tapicerskiego.


Targi International Woodworking Fair, LLC to najlepsze miejsce dla międzynarodowych biznesmenów z branży obróbki drewna i materiałów pokrewnych do spotkań i łączenia się z firmami w obu Amerykach.

Pub Czas : 2019-11-20 18:14:28 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
KAMA INTERNATIONAL INDUSTRY LIMITED

Osoba kontaktowa: Miss. Lily

Tel: +86 15821796168

Faks: 86-21-52969979

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)